KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13462407
nr 1346 2407
Einar Palme
(1901-1993), Sverige
Blandteknik, Landskap, 40x32 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:47:04
Einar Palme
Läs mer om Einar Palme